imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

DŮLEŽITÉ: Byl spuštěn přímý prodej HBO GO


Od teď již nemusíte mít smlouvu s poskytovatelem kabelového připojení, abyste získali přístup do online knihovny HBO. Jednoduchý systém, obsah v češtině a příjemná cenovka v porovnání s konkurencí.

Máme pro vás skvělou zprávu, online služba od HBO je nově přímo dostupná i pro české uživatele. Nemusíte mít podepsanou smlouvu třeba s UPC, stačí se na webu jen registrovat a předplatit si přímo HBO GO.

Cena za měsíční předplatné je 199 Kč, ale pokud se zaregistrujete nyní, můžete si službu zdarma na jeden měsíc vyzkoušet. Během té doby si jistě rozmyslíte, zda vám nabízený obsah vyhovuje. Je však nutné zadat svou kreditní kartu (jestliže se během jednoho měsíce nerozhodnete předplatné zrušit, od druhého měsíce se vám automaticky strhne částka, třeba jak to známe z Apple Music). Aby se otestovalo, že je vaše kreditní karta funkční, odečtou se z vašeho účtu 3 Kč (které vám však s první platbou vrátí zpět).

Skrze online službu HBO GO budete moci sledovat širokou škálu pořadů, mezi nimiž nechybí ani Hra o trůny, Westworld, Silicon Valley, Sedmilhářky, The Deuce: Špína Manhattanu či Temný případ. Jsou tu i české seriály z produkce HBO, jako Pustina, Hořící keř či Mamon.

K obsahu online služby se můžete dostat prakticky všemi možnými způsoby, a to skrz iOS, Android, Apple TV, Chromecast, herní konzole (Xbox či PlayStation), chytré televize či klasicky přes počítač.

K jednomu předplatnému je možné přiřadit až pět různých zařízení, sledovat lze zároveň na dvou zařízeních najednou. HBO GO může být zajímavou alternativou třeba k Netflixu, kde podobný balíček (5 účtů a přehrávání na dvou zařízeních najednou) vyjde na necelých 10 eur (což je přibližně 250 Kč). Vše navíc máte dostupné s českým dabingem i titulky, což je v porovnání právě s Netflixem velká výhoda.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.