imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

FaceTime hovor pomocí Apple Watch


Nejenže na svých Apple Watch můžete přijímat telefonáty skrz svého operátora, stejně tak to funguje pro volání skrz FaceTime. Ukažme si, jak na to!

Vzpomínáme si, když si náš kolega koupil první Apple Watch svého života. Ty dny panenství ve světě chytrých hodinek, když se pokoušel dělat uprostřed plné ulice hovory skrz své Apple Watch. A nebylo to divné tehdy, je to divné i dnes… Týpek s podivným vzezřením mluví na své hlasité hodinky. Dokážete si to představit?

No, tímto způsobem bychom volání skrze chytré hodinky nedělali, každopádně doma je občas jednodušší klepnout na hodinky než hledat telefon. Apple Watch v pohodě zvládají příjem a vytváření hovorů i pomocí FaceTime. Lze to udělat dvěma způsoby:

Pomocí Siri:

  1. Řekněte Hey Siri nebo stiskněte a podržte Digital Crown.
  2. FaceTime (a jméno kontaktu).

Z menu:

  1. Otevřete aplikaci telefonu.
  2. Klikněte na kontakty.
  3. Zvolte kontakt.
  4. Klikněte na ikonku telefonu a zvolte FaceTime Audio.

Vidíte? Volat pomocí FaceTime není vůbec nic složitého ani v případě Apple Watch.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.