imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Finišuje výstavba Steve Jobs Theater


Alespoň z venkovního pohledu je vše kompletní. Interiéry však na tom musí být podobně, jelikož se v divadle odehraje nadcházející keynote. Již 12. září musí být na představení iPhonu 8 vše perfektní.

Před dvěma týdny jsme vám přinesli poslední záběry, které pomocí dronu Duncan Sinfield natočil. Tehdy jsme ještě po ruce neměli oficiální pozvánku na keynote, jež se odehraje 12. září. Ani jsme netušili, kde přesně se představení nových produktů odehraje. Už v té době však vše vypadalo, že by se tu přestavení iPhonu 8 mohlo odehrát. Zde je čtrnáct dní staré video:

Nyní již víme, že se tu keynote skutečně odehraje. Nebylo tak těžké odhadnout, že se práce na Steve Jobs Theateru ještě urychlí. Přestože před dvěma týdny divadlo vypadalo celkem slušně, okolní prostory ještě potřebovaly dodělat, tehdy byla v okolí jen srovnaná půda. Na záběrech už jsme však neviděli žádné stavební stroje a začaly se objevovat první náznaky zeleni. Dokonce tu již byly umístěny některé lavičky.

Dron se pochopitelně nemohl zaletět podívat i dovnitř, takže stav konstrukce interiérů můžeme jen odhadovat. Před několika dny však MacMagazine dokázal objevit fotografie, které jsou sice staršího data, ale zato nám ukazují alespoň rozestavěné vnitřní prostory divadla. Na základě aktuálních obrázků vše probíhá podle plánu a interiéry se s blížící akcí jistě také dost pohnuly.

Posluchárna pojmenovaná po bývalém CEO Applu je speciální hned z několika důvodů. Má třeba střechu z uhlíkového vlákna, která stojí na šestimetrových skleněných deskách, jde přitom o největší uhlíkovou střechu bez podpory na světě. Do sálu se vejde 1000 posluchačů, což je o něco méně než u prostor, ve kterých Apple dosud své chytré telefony představoval. Celá událost je tak ještě o něco exkluzivnější.

Zdroj: Macrumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.