imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Fjuul – užitečný activity tracker pro iPhone a Apple Watch


Během dne toho musíme udělat spoustu. Zatímco se snažíme dodržovat termíny, zapomínáme se od našich pracovních stolů zvednout a udělat něco pro svá těla.

Apple se z určitého pohledu snaží změnit naše zlozvyky a poskytnout nám více možností pohybu a žít zdravější život. Apple Watch jsou neustále po našem boku a připomínají nám, kdy je načase se pohnout. Svůj pohyb pak můžeme zaznamenávat několika aplikacemi. Jedna z nich, která svou oblíbeností převyšuje ty ostatní, se nazývá Fjuul.

Fjuul se snadno používá, a přitom nabízí hromadu funkcí. Dostupná je pro iPhone i Apple Watch. Mezi její hlavní přednosti patří:

  • automatické denní sledování aktivity,
  • pomoc při dosahování vašich fitness cílů,
  • možnost rozdělit aktivitu podle cvičení a doby,
  • sledování pohybu na základě intenzity,
  • odhad očekávaného času potřebného pro běh.

Jak je vidět, jedná se o všestrannou aplikaci. Seznam funkcí je značně obsáhlý a nemusíte být hned profesionální sportovec, abyste aplikaci naplno využili. Umožňuje totiž takřka neomezené přizpůsobení přesně podle požadavků každého uživatele. Krásné a čisté rozhraní poskytuje textové i grafické shrnutí cílů i úspěchů.

Základní verze Fjuul je zdarma, ale k dispozici je také prémiová verze s ještě více funkcemi. Měsíční předplatné stojí 149 Kč a roční můžete mít již za 1190 Kč. Prémiové verze si můžete ovšem vyzkoušet na celý měsíc zdarma poté se rozhodnout, zda vám za to stojí.

Používáte nějakou podobnou aplikaci? Podělte se o svůj tip s námi!

Stáhnout Fjuul z App Storu (iPhone, iPad, Apple Watch – zdarma s nákupy v aplikaci)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.