imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

fortnite battle royale

Fortnite Battle Royale je oficiálně dostupná pro všechny


Nejočekávanější hra pro více hráčů byla pro iOS dostupná sice již od března, ovšem pouze v rámci beta verze na pozvánky. Konečně je ale dostupná pro všechny a kandidát na hru roku už čeká jen a jen na vás!

Pokud má něco překonat nebývalý úspěch hry Pokémon GO, pak je to právě Fortnite Battle Royale. Pro představu stihli vývojáři na nákupech v aplikaci vydělat v rámci 4denního beta testování 1,5 milionu dolarů.

Fortnite bylo před časem dostupné pro konzole, macOS a PC a nyní je jeho mód Battle Royale dostupný také pro iOS. Pokud nevíte, o co se vlastně jedná, pak jde v podstatě o „last man standing“ hru, jinými slovy musíte co nejdéle přežít. O to se ale snaží 100 hráčů a můžete si být jistí, že po vás půjdou. Šance na přežití můžete zvýšit vytvořením týmu až o 4 hráčích.

Na začátku hry vlastníte pouze krumpáč. Prozkoumáváním okolí sbíráte další zbraně, brnění, zdroje a vše, co by vám mohlo pomoci. Skvělou zprávou je, že i s verzí pro iOS si můžete zahrát proti kamarádům na PC, Macu, PS4 a Xboxu One.

Dost ale tlachání. Podívejte se na přiložené video a zamiřte do App Storu. Hra je dostupná pro všechny uživatele iOS a mimo nákupy v aplikaci je kompletně zdarma.

Verze Fortnite Battle Royale pro iOS je kompatibilní s následujícími zařízeními: iPhone SE, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPad mini 4, iPad Air 2, iPad 2017, iPad 2018 a iPad Pro (všechny verze) s iOS 11.

Zdroj: MacRumors

Stáhnout Fortnite Battle Royale z App Storu (iPhone, iPad – zdarma s nákupy v aplikaci)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!