imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

rámečky

Fotografie přední strany nových iPhonů


Na internet unikly fotografie předních stran údajných iPhonů 2018. Podle nich by měl být 6,1” model trošku jiný, než jsme si mysleli.

Benjamin Geskin začal do světa vypouštět tajné informace již ve 21 letech a minulý rok se velkou měrou podílel na informacích o iPhonu X. Po čase se vrací na scénu s první vzrušující informací – obrázkem, na kterém má být přední strana nadcházejících iPhonů.

Na první pohled není vidět nic neobvyklého. Design se podobá iPhonu X v různých velikostech. Pokud se ale podíváte blíže, všimnete si, že prostřední model, který by měl patřit 6,1” LCD verzi, má poněkud tlustší rámečky.

rámečky

Geskin také za rámečky položil imaginární telefony, na kterých lze tlustější rámeček rozpoznat jednoduše. Pokud ovšem bude cena tak lákavá, jako slibují Kuo a Gurman, pak se jedná o více než přijatelný kompromis.

Na závěr musíme tradičně dodat, že neexistuje žádný důkaz prokazující pravost těchto fotografií. Naprosto jasno budeme mít po oznámení v září.

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.