imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

google photos podpora apple tv

Google Photos dostupné na Apple TV


Pokud na svém iPhonu nebo iPadu používáte aplikaci Google Photos, máme pro vás dobrou zprávu, díky podpoře AirPlay ji nyní můžete používat i na Apple TV.

Ačkoliv používání Google Photos není v prostředí Applu moc běžnou záležitostí, stále může jít o vhodnou alternativu pro ty, kteří by si rádi více propojili ukládání fotografií mezi iOS a Android zařízeními. Google konečně opravil velký nedostatek: součástí poslední aktualizace je i podpora AirPlay pro iOS pro všechny Google Photos aplikace.

google photos podpora apple tv

Nepředpokládáme, že by šlo o chybu, která by nedala uživatelům spát, jelikož si na televizi můžete pouštět fotografie uložené na účtech Googlu několika alternativními způsoby, takže pokud to pro vás problém byl, zajisté se vám ho nějakým rozumným způsobem již podařilo vyřešit. Jednou z nejjasnějších možností je Chromecast, který se tak nějak podobá Apple TV, a i když nepřináší ty stejné funkce, zrcadlení obrazu na zařízeních Googlu stále patří mezi ty dostupné.

Je zajímavé, že tato možnost byla povolena až nyní, jelikož na podporu AirPlay bylo připraveno vše potřebné delší dobu. V Googlu pravděpodobně zaznamenali navyšující se poptávku po podpoře Apple TV po poskytnutí neomezeného nahrávání fotografií. Neomezeného ale rozumějte omezeného, jelikož fotografie jsou omezeny do velikosti 16MB jedna a videa do rozlišení 1080p.

google photos podpora apple tv

Zrcadlení obrazu u Apple TV je nicméně stále dostupné jen pro zařízení iOS, Android ani žádné jiné systému nejsou kvůli uzavřenému tvOS kompatibilní. Pokud se vám nechce utrácet peníze za více prostoru na iCloud a máte doma nevyužitou Apple TV, aplikace Google Photos může přinést řešení všem vašim problémům. Ke stažení je dostupná zdarma na App Storu.

Zdroj: 9to5mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.