imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Gurman má první informace o novinkách pro rok 2019


Mark Gurman posbíral nové informace týkající se produktů od Applu, jež by se měly v blízké budoucnost objevit – v roce 2019 mají přijít AirPods s vyšší kvalitou zvuku, HomePod 2 a velká over-ear sluchátka Apple Headphones.

Apple s AirPods na poli bezdrátových jednoznačně uspěl. Jednoduché ovládání, pohodlnost nošení, cena na úrovni konkurence, intuitivní synchronizace – to vše skvěle funguje u sluchátek americké firmy stejně, jako je tomu u zařízení značky Beats.

Dlouho se mluvilo o tom, že by se produktová řada mohla rozrůst. Zákulisní informace naznačovaly příchod nástupce AirPods, velká sluchátka od Applu nebo reproduktor od Beats se zabudovanou Siri. Bodle redaktora Bloombergu se dvou ze tří očekávaných novinek dočkáme již příští rok. Půjde o nástupce AirPods a Apple Headphones. Jestliže můžeme věřit dosavadním informacím, zaměří se Apple u novinek na vyšší kvalitu zvuku a integraci Siri.

Over-ear sluchátka slibují studiovou kvalitu zvuku, jež překoná Beats Studio 3. AirPods se pak budou pohybovat ve vyšší cenové kategorii a přinesou také kvalitnější reprodukci. O druhé generaci HomePodu toho nevíme příliš. Známe jen to, že také dorazí v roce 2019. O nových funkcích zatím žádné zprávy nemáme – Gurman si jen myslí, bude HomePod 2 že díky optimalizaci výroby stát o něco méně.

Zdroj: Bloomberg

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.