imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Gurman v předstihu předpověděl celou zářijovou Keynote


V podstatě není žádná část zářijové Keynote, k níž by se v nedávné zprávě Gurman nevyjádřil. Jestliže si chcete zachovat nevinnost a užít si překvapení, raději nepokračujte ve čtení…

Mark Gurman z Bloombergu je dobře známým králem spoilerů a Debby Wu, jeho kolegyně, přestala chodit kolem horké kaše a rovnou předpověděla celou Keynote. Je tu řada detailů, které nám zmíněná dvojice odkryla. Máme tu opět kompletní seznam toho, na co se v září můžeme těšit.

  • Tři iPhony. Ano, tři různá zařízení. Jeden pokročilý iPhone X s 5,8“ OLED displejem a jeden 6,5“ s OLED panelem. Pak tu bude třetí „levnější“ model s 6,1 LCD displejem, který si však zachová design iPhone X.
  • Všechny barvy duhy. To už se také objevilo. Spekulace se ukazuje být pravdivou, 6,1“ model by mohl vyjít ve všech barvách, které si dokážete představit. Černá, bílá, modrá, červená, oranžová – cokoliv se vám bude líbit. Jen hliníkový rámeček nešlo obarvit, bude mít tak standardní kovové zbarvení.
  • Gesta. Všechny tři modely budou obsahovat dobře známá nová gesta z iPhonu X s Face ID místo Touch ID. Největší verze by navíc měla podporovat rozdělení obrazovky pro rozložení obsahu aplikace vedle sebe.
  • Názvy. Jak jsme již zmínili, marketingové oddělení se musí u nadcházející trojice skutečně snažit, aby našlo odpovídající názvy. Podle Gurmana jde o zdroj neustálých hádek. Pro teď to vypadá, že u zařízení s OLED panely se použijí názvy iPhone Xs a iPhone Xs Plus.
  • Všechno ostatní. Ne nutně hned v září, ale brzy se dočkáme oznámení nově generace AirPods, Apple Watch 4, iPadu Pro s Face ID a tenčími rámečky a tolik očekávané bezdrátové nabíječky AirPower.

To je vše, co víme a v co můžeme doufat. Všechny důkazy přitom ukazují, že finální odpovědi uvidíme 12. září.

Zdroj: The Verge

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.