imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Hra Starman je pro iPhone dostupná zdarma


Jestliže milujete logické hry, rozhodně zbystřete. Jeden z nejlepších titulů tohoto žánru je aktuálně na App Storu zdarma. Díky využití promoakce budete mít hru Starman: Tale of Light zdarma místo původních 99 Kč. Jen musíte vědět, jak na to.

Pokud milujete Monument Valley stejně jako my, případně prostě máte rádi skvělé logické hry pro iPad a iPhone, Starman je jasnou volbou. Atmosféra je velice podobná hře Limbo, hlavní postava vám bude připomínat populární titul Ustwo Games a ovládání je zcela jako v INSIDE. Starman vznikl v týmu Nada Studio a jde o skutečnou indie hru bez dalších mikrotransakcí uvnitř.

Hra je natolik indie, že se o všechnu těžkou práci postarala jen dvojice vývojářů – Jacobo a Sergio Abrilovi. Většina podobných projektů odstartuje v garáži, v případě těch nejúspěšnějších se pak z projektů stává lukrativní byznys. Mezi těmi hrami, které se čas od času dokážou probojovat na vrchol, jsou právě logické tituly se zaměřením na hutnou atmosféru a kvalitní hádanky.

Za celou hru standardně zaplatíte 99 Kč, díky drobnému triku ji však můžete získat i zdarma. Nebojte, nebudete porušovat jakákoliv pravidla – hra je totiž díky promoakci dostupná skrz aktivační kód v Apple Storu. Ano, vidíte správně. Bavíme se o Apple Storu, nikoliv o App Storu.

Stáhněte si oficiální aplikaci Apple Storu a v pravém horním rohu klikněte na svůj účet. Sjeďte níže do Nastavení a nastavte oblast na United States. Nebojte, nijak to vaše Apple ID neovlivní, jde pouze o parametr pro aplikaci Apple Storu.

Jakmile máte hotovo, aplikace se vám přepne do angličtiny. Nyní klikněte na záložku Discover, tady sjeďte až úplně dolů, kde klikněte na banner ke hře. Aplikace vás přesune do App Storu s předvyplněním aktivačním kódem. Vše, co nyní musíte udělat, je kliknout na tlačítko Uplatnit. Voilá, právě jste ušetřili 99 Kč.

Pokud vám však na penězích tolik nezáleží a chtěli byste si hru pořídit standardním způsobem, pochopitelně ji klasicky naleznete v App Storu.

Stahujte Starman: Tale of Light z App Storu (Univerzální – 99 Kč)

Stahujte Apple Store z App Storu (Univerzální – Zdarma)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.