imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Hráči milují kvalitní hry pro iPhone


Na začátku roku jsme testovali závodní hru GRID Autosport, která byla jednou z prvních závodních her přinášející konzolovou kvalitu hraní na iPhone. Téměř po půl roce vyšlo najevo, že takto kvalitní hry jsou na App Storu více než úspěšné.

GRID Autosport přinesl do odvětví mobilních her novou inovativní perspektivu. Tvůrci hry byli jedni z prvních, kteří představili konzolovou kvalitu her na iPhonu. Na svém kontě mají také tituly Civilization 6 a Game Dev Tycoon. Dnešní mobilní procesory a grafické jednotky podobně náročné hry zvládnou a část vývojářů se rozhodla toho patřičně využít.

A dobře udělali! GRID je stále oblíbenou hrou, přestože byla tak nějak inovativní také co se ceny týče. Aplikace stojí na App Storu 249 Kč. To je ale vše, žádné další doplňky ani nákupy ve hře nečekejte, stejně jako je tomu v případě her na PS4. Výjimka se ale najde vždy a nikoho asi nepřekvapí, že za ní stojí EA s konkurenční Real Racing.

Dle všeho ale hráčům vyhovují podobné hry s pevně danou cenou. Důkazem budiž 10 000 stažení. Už se těšíme, co nám v budoucnu přinesou další vývojáři.

Zdroj: Cult of Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.