imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

humm.ly

Humm.ly – ten nejlepší zdroj meditace


Zanechte špatných návyků a věnujte se během hektického dne chvíli sami sobě. S pomocí relaxačních cvičení Humm.ly to půjde samo.

Ve středu jsme si užívali pohodu s Alto’s Adventure a dostali jsme chuť na úplné uvolnění. Byli jsme tedy opravdu rádi, když na nás v App Storu vyskočilo Humm.ly.

Po rychlé registraci a aktivaci jsme se ocitli v relaxačním ráji a vyzkoušeli si několik průvodců meditací zdarma. Zvuk je úžasný a hlas komentátorky je natolik klidný, že se budete snadno cítit jako na obláčku. Humm.ly můžete propojit také s aplikací Health, která vám bude připomínat, kdy si dát od všeho oddych.

Humm.ly je ke stažení zdarma, nicméně ty nejlepší funkce vyžadují prémiové členství, které je ovšem dostupné již od 5,99 $ za měsíc.

Přejeme ničím nerušený poslech!

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.