imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

iOS 11 tip: Nastavení nového zařízení


Věděli jste, že své nové zařízení s iOS zvládnete nastavit během několika vteřin? Dokonce ani nemusíte zadávat svůj účet. Díky iOS 11 je možné rychle a snadno přenést všechna potřebná data do dalšího zařízení.

Pokaždé nás překvapí to, jak snadné je používat produkty Applu. Nové MacBooky Pro se samy nastartují, jakmile je poprvé otevřete; po spuštění nové Apple TV stačí jen podržet svůj telefon kousek od krabičky a vše se nastaví; sdílení hesel na WiFi; a řada dalšího. To jsou drobnosti, díky kterým si ekosystém Applu zamilujete.

Skvěle spolupracují i iPhony a iPady s iOS 11. Nemusíte ani své nové zařízení registrovat ke svému iCloudu, nemusíte zadávat heslo k WiFi. Stejně jako v případě párování Apple Watch, stačí svým zařízením jen oskenovat animaci zeměkoule. Vyskočí registrační karta a nově instalované zařízení je připraveno k použití.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Nejčtenější za minulý měsíc

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.