imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

iOS 12.1.2 je dostupný ke stažení


Jde o menší balíček oprav s hlavním zaměřením na problémy s aktivací eSIM. Jděte do toho!

Nový iOS 12 měl být podle očekávání mnohem skromnější, nakonec ale přinesl spoustu vzrušujících novinek. Například zrychlení starších zařízení, nové AR funkce, předělané nativní aplikace, statistiky pro Digital Health, FaceTime aktualizace, skupinové notifikace nebo nové a vylepšené algoritmy aplikace Fotky.

Od původního uvedení v září přichází první velký update, zde je seznam novinek.

Apple k updatu říká následující:

iOS 12.1.2 obsahuje opravy pro váš iPhone. Tento update:

  • Opravuje chyby aktivace eSIM na iPhonu XR, iPhonu XS a iPhonu XS Max
  • Řeší problém s iPhonem XR, iPhonem XS a iPhonem XS Max, který mohl postihovat připojení k mobilním sítím v Turecku

Aktualizace by neměla znamenat žádnou ztrátu dat, pro klid v duši ale všem doporučujeme udělat preventivní zálohu. Data si můžete uložit na iCloud nebo na svůj počítač přes iTunes. Opravdu pečliví uživatelé mohou samozřejmě zvolit obě varianty.

iOS 12 je dostupný pro následující zařízení: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR, iPad 5. generace, iPad 6. generace, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro 9.7″, iPad Pro 10.5”, iPad Pro 11”, iPad Pro 12.9″ (obě generace), iPod touch 6. generace.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.