imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

iOS 12: Jak duplikovat hlasové záznamy


Apple u Diktafonu pro iOS 12 udělal několik skvělých změn. Vedle dalších nových funkcí se můžeme bavit i o možnosti duplikovat naše nahrávky.

Již jsme psali o tom, jak můžete změnit kvalitu nahrávky vašich hlasových nahrávek, případně jak nastavit automatické mazání. Nyní se podíváme na to, jak jednotlivé položky rozmnožit. Něco podobného se může hodit ve chvíli, kdy chcete nahrávku sestříhat, ale zároveň byste si ji rádi nechali i v původní podobě.

Stačí udělat následující:

  1. Otevřete Diktafon.
  2. Nejděte nahrávku, kterou chcete duplikovat.
  3. Klikněte na „…“ (tři tečky) vlevo.
  4. Zvolte možnost „Duplikovat“.

To je vše, pro všechny uživatele iOS 12 je možnost dostupná již nyní. Jestliže byste rádi stáhli a nainstalovali první veřejnou betu iOS 12, máme pro vás návod.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!