imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

iOS 12: Povolení synchronizace hlasových nahrávek do iCloudu


Vedle řady nových funkcí se v iOS 12 objevuje i zcela nová aplikace Diktafonu. Od teď můžete snadno synchronizovat nahrávky hlasu do iCloudu. Ukažme si, jak na to!

Nový Diktafon v sobě obsahuje celou řadu funkcí, které jsme dříve neznali – můžete si upravovat kvalitu zvuku, nastavit automatické promazávání nebo tvořit duplikáty. Nechybí nově ani možnost synchronizovat své nahrávky do iCloudu. Stačí jen udělat následující:

  1. Otevřít Nastavení.
  2. Kliknout na své Apple ID.
  3. Sjet níže a kliknout na iCloud.
  4. Tady také sjet níže a kliknout na Diktafon.
  5. Následně povolte synchronizaci pomocí přepínače.

Od teď se vám budou všechny nahrávky synchronizovat do iCloudu a nemusíte se už více bát o to, že byste důležité záznamy ztratili.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.