imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

iOS 12: tip pro uživatele CarPlay


Zbývá pár týdnů a v létě představený iOS 12 konečně oficiálně dorazí. Mezitím si ukážeme dokonalý trik, který bude zbožňovat každý uživatel CarPlay!

CarPlay je software Applu pro palubní displeje automobilů. Počet uživatelů sice není nikterak vysoký, ale některé nalezneme i u nás.

Za roky vývoje prodělalo CarPlay spoustu změn, jedna věc mu ale stále chyběla: podpora aplikací třetích stran. Tomu je ale naštěstí konec. Stačí si z App Storu stáhnout Waze, Google Mapy nebo jakoukoliv jinou aplikaci s podporou CarPlay a okamžitě bude součástí vašeho automobilu. Už se nemůžeme dočkat!

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.