imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

ipad

iPad po ruce se vždy hodí


Pojďme se společně podívat na další nové reklamy Applu. Tentokrát společnost vydala 4 kratší videa, na kterých ukazuje, jak může být iPad užitečný a někdy je dokonce praktičtější než laptop.

Apple zveřejnil 4 15sekundové reklamy s názvy Travel Simply, Organized Notes, Paperless Paperwork a All Your Stuff. Hlavní roli v nich hraje iPad. Ve dvou je to iPad Pro a ve dvou 6. generace modelu, která byla představena letos na jaře.

Myšlenka reklam je standardní. iPad je tak chytré, přenositelné a flexibilní zařízení, že je v některých situacích vhodnější než laptop. Jako příklad je uvedeno cestování, škola, pracoviště, poznámky a volný čas. Samozřejmě Apple občas trochu zveličuje, například plačící dítě v letadle najednou neztichne, ani díky iPadu.

Každopádně můžeme potvrdit, že iPad opravdu je užitečný nástroj. Po představení 6. generace do něj někteří kolegové investovali, ačkoliv před tím iPad nikdy nepoužívali. A na základě našich zkušeností opravdu může v některých situacích laptop nahradit.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.