imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

nový iphone 8

iPhone 8 dostane vertikální dvojitý fotoaparát a Touch ID zabudovaný v displeji


Jak bude další velká věc Applu vypadat a co bude umět je jasnější každým dnem. Byly zveřejněny nové plány a animace a můžeme si být jistí, že další iPhone bude vypadat právě takto.

O iPhonu 8 už je na světě spousta předpokládaných a potvrzených informací (nebo jakkoliv tomu chcete říkat). Minulý týden zahltily internet první obrázky údajného přesného vzhledu nadcházející novinky. A po celém internetu daný koncept uživatele pěkně vytočil: proč by Apple dával Touch ID doprostřed zadní části telefonu? Většina lidí pak o takový telefon neměla zájem.

A nepomohly ani zprávy o problémech s integrací čtečky otisků prstů do displeje telefonu. Sami jsme psali o tom, proč si myslíme, že Touch ID na zadní straně telefonu nebude. Schéma naši domněnku jen potvrzuje a Touch ID zůstane tam, kde je, zabudované do displeje. Podívejte se sami:

nový iphone 8

Benjamin Geskin sdílel tento obrázek na Twitteru. Podle informací z odvětví a svých vlastních zdrojů pak vytvořil zajímavé rendery. V našem případě rendery toho, jak bude vypadat nový iPhone. Zajímavé na nich také je, že se můžeme podívat i dovnitř telefonu, takže můžeme vidět, že majitelé novinky budou mít k dispozici i bezdrátové nabíjení a displej od rámečku k rámečku, o kterém se mluví už rok.

Telefon se prý bude schopen nabíjet dokonce ze vzdálenosti až 5 metrů. Fotoaparát, jak lze vidět na obrázku výše, bude duální a opravdu umístěn vertikálně. Blesk pak bude mezi čočkami a mikrofony na vrchní a spodní části. Zprávy o OLED displeji můžeme brát za potvrzené.

Nějaká další schémata se objevila na stránce Weibo a na nich je pak vidět základní deska a umístění baterie.

nový iphone 8

Tyto obrázky sice stále nejsou 100% jisté a finální produkt se od nich může lišit, nicméně můžeme očekávat 98-99% podobnost.

Zdroj: 9to5mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.