imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

iPhone X Plus a 6,1“ model k vidění na fotkách


Známý zdroj, který se pravidelně dostává k interním informacím a dokumentům z Applu, se nyní pochlubil fotkami maket nových iPhonů. Konkrétně dvou z trojlístku, který dle všeho na podzim dorazí.

Informace o nových iPhonech už přicházejí podle pravidelných šablon. Na začátku roku se začnou (hlavně od Ming-Chi Kua a Marka Gurmana) objevovat první spekulace. Někdy na jaře se začnou přidávat i méně spolehlivé zdroje. Ve stejnou chvíli se pak objeví i zmíněný prorok, jenž si uzme svou část pozornosti.

Uprostřed léta se k nám dostávají první vizuální materiály. Nejdřív jde jen o koncepty podle spekulací, následně fotky jednotlivých částí, a nakonec se obě kategorie spojí v jednu. Více než měsíc před uvedením pak přichází období maket.

Je potvrzeno, že NEJDE o reálná zařízení

Makety tvoří různé (často tedy čínské) firmy na výrobu obalů a pouzder, protože se sami chystají na velké podzimní uvedení. Jakmile dojde na design maket, musejí se spoléhat pouze na šuškandu dodavatelských firem. Jde navíc dlouhodobě o výhodný obchod, kdy se tyto firmy dostávají – i když se bavíme o reálné lokalitě – skutečně blízko k výrobním linkám. Jejich tipy se tak pravidelně potvrzují jako jedny z nejpřesnějších.

Na aktuálních fotografiích máme nové informace. Je tu iPhone X a 6,1“ verze, oba telefony jsou zachyceny z různých úhlů. Účelem těchto fotografií je, aby udělaly představu o tom, jak budou telefony vypadat v rukou. Navzdory původním obavám se zdá, že budou nové modely na držení pohodlné – a to i v případě, kdy nemáte ruku basketbalového hráče…

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.