imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

iPhone XR zatím není nejpopulárnějším iPhonem


Alespoň v porovnání s ostatními modely. Podle dat Mixpanelu teď nejsou ve vedení standardní iPhony…

Stále hlasitěji je slyšet skupina uživatelů, kteří bojují proti zvětšujícím se displejům telefonů a chtěli by raději 4“ modely. Navzdory tomu však trh jasně patří větším verzím. Podle dat Mixpanelu je mezi novinkami nejoblíbenějším modelem iPhone XS Max.

To se podle dosavadních tendencí může brzy změnit. Jak již bylo mnohokrát zmiňováno, mezi největší hity patří iPhone XR s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Vzhledem k tomu, že dorazil na pulty obchodů se značným zpožděním, dohánění mu chvíli trvá. V tuto chvíli již překonal iPhone XS a dále stahuje vedení.

Když se podíváme na distribuci modelů, iPhone XR je v tuto chvíli na 3,08 %, iPhone XS má 2,9 %, iPhone XS Max je v teď na 3,69 %. Jasně, překonání loňských verzí v nadcházejících týdnech očekávat nemůžeme – iPhone X drží 11,82 %, iPhone 8 Plus má 10,01 % a standardní iPhone 8 se drží na 9,84 %.

Je důležité podotknout, že data nejsou z oficiálních zdrojů, takže na ně spíše nahlížejme jako na propracované odhady.

Zdroj: Cult of Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.