imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

iSTYLE uvádí iPhone 6 a iPhone 6 Plus


Vážení zákazníci, milí přátelé,

určitě mnoho z vás netrpělive očekává příchod nového iPhone 6 a iPhone 6 Plus.
My také :-) Jak se k novince co nejrychleji a pohodlně dostat?

Od 17.10. předobjednávky, od 24.10. prodej
Upřednostňujete pohodlí nebo vzrůšo? Myslíme na všechny z vás:

Chci pohodlí:
Otevřeli jsme předobjednávky na internetovém obchodě. Vyberete si model, vyplníte údaje, a 24.10. začínáme posílat k vám domů podle kapacity dodávek a pořadí objednávek. Nebudete ho mít úplně první, ale úplně nejpohodlněji.

Chci ho hned!
Tak přijďte na půlnoční prodej v Revoluční. 24. října o půlnoci se to strhne a vy můžete být prvními v Čechách, kdo ho uloví. Pro každého vytrvalce máme malé překvapení. Pro brněnské zákazníky otevřeme půlnoční prodej v centru Olympia. (Pozor, na půlnoční prodej se nevztahují předobjednávky).Více o akcích v následujících dnech.

Chci ho osobně a možná něco navíc
Preferujete osobní kontakt ale nechcete ponocovat? Tak přijďte do iSTYLE v pátek ráno. Kolegové budou maximálně připraveni i na všechny dodatkové služby – splátky (nyní i bez navýšení!), pojištění, výkup starého zařízení. Na internetu si ho můžete rezervovat s vyzvednutím na prodejně již teď.

iphones6

Máme i příslušenství
Vybrali jsme to nejlepší z dostupného na trhu a přinášíme krásné a kvalitní obaly od světových značek jako Spigen, Happy Plugs, Stone Age, InnerExile, elegantní držáky do auta Kenu Airframe a ultrarychlé autonabíječky iOttie. Všechno skladem.cases

Co když na mě nezbude?
Nechceme stavět vzdušné zámky, ale uděláme všechno pro to, aby jsme obsloužili maximum zákazníků, kolik nám naše kapacita a situace dovolí. Pečlivě budeme hlídat každou další rezervaci v pořadí a dáme vám vědět jakmile dorazí váš iPhone.

A ceny?
Tady, včetně DPH.

iPhone 6

16 GB

64 GB

128 GB

18 390

21 190

23 990

iPhone 6 Plus

16 GB

64 GB

128 GB

21 190

23 990

26 790

 

Budeme se těšit na vaši návštěvu!

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!