imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

apple watch

Jak automaticky pozastavit cvičení na Apple Watch


Každá generace Apple Watch pozná, kdy se aktivně pohybujete. Díky tomu umí hodinky automaticky pozastavit měření cvičení. Pojďme se podívat, jak tato funkce funguje.

Apple Watch velmi schopně kombinují informační technologie a design a navíc se jedná o schopný fitness nástroj. Dokáže velmi přesně zaznamenávat vaše cvičení a sledovat zlepšení. K tomu nabízí několik užitečných funkcí jako například možnost cvičení dočasně pozastavit.

apple watch

Funkci naleznete v aplikaci Watch na svém iPhonu. Otevřete ji a nejděte menu Workout. V něm aktivujte funkci Running Auto Pause. Díky ní aplikace pozná, když přestanete běhat a pozastaví veškerá měření. Funkci lze najít také v aplikaci Nike+ Run Club.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.