imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

airpods

Jak čistit své AirPods


Bezdrátová sluchátka AirPods jsou jedním z nejoblíbenějších produktů Applu. Pojďme se podívat, jak je uchovat hezky čisté.

Při představení AirPods se jednalo v porovnání s konkurencí o unikátní zařízení. Technologie vměstnané do miniaturního těla nebyly možná úplně nejnovější, i tak ale vzbuzovaly obdiv. Nicméně stejně jako každé jiné zařízení byste měli i tato sluchátka čas od času vyčistit.

airpods

Není žádnou záhadou, že sluchátka a podobná zařízení se mohou po nošení přirozeně ušpinit. Pohled na taková sluchátka není nic hezkého a rozhodně byste jim tedy měli věnovat patřičnou péči. Jejich čištění přitom není žádná věda.

Nejdůležitějším nástrojem je v tomto případě hadřík z mikrovlákna, který by měl mít každý správný milovník technologií po ruce. S jeho pomocí můžete vyčistit jakýkoliv displej bez tekutin a nemusíte se obávat, že ho nějakým způsobem podřete. Tloušťka takového mikrovlákna je 100-200krát tenčí než tloušťka lidského vlasu a díky tomu jsou více než vhodné na čištění.

airpods

Opatrně hadříkem špunty očistěte. Pokud to bude nezbytně nutné, použijte velmi jemný čisticí prostředek, ale nenanášejte ho přímo na sluchátka, jelikož by je mohl poškodit. Nastříkejte trochu prostředku na hadřík a sluchátka s ním utřete. A nyní se pustíme do očištění těch částí, které jsou přímo v kontaktu s vaším uchem.

Nezáleží na tom, jako moc čistotní jste, sluchátka vždy přijdou do kontaktu s ušním mazem a odumřelou kůží. Pokud máte nějaké zkušenosti, doporučujeme párátkem očistit veškeré spoje, mikrofon a senzory vzdálenosti.

airpods

Pokud nechcete riskovat poškození sluchátek, můžete použít navlhčenou vatovou tyčinku. Zbylé nečistoty lze většinou jednoduše odfouknout.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.