imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

airpods

Jak dlouho se nabíjí AirPods?


Jedna z nejčastějších otázek našich zákazníků zní, jak často je potřeba nabíjet sluchátka AirPods. Pojďme tuto záhadu vyřešit jednou provždy.

V naší redakci se najdou lidé, kteří preferují sluchátka Beats Studio 3, a také ti, co si zamilovali AirPods s čipem W1. Každopádně jednou z nejdůležitějších vlastností je nabíjení takového zařízení.

airpods

Beats Studio 3 se například nabíjí velice rychle a za 15 minut nabíjení poskytnou 3 hodiny poslechu. Podobně jsou na tom také AirPods. Za 20-25 minut lze vybitá sluchátka plně nabít a používat je celých 5 hodin.

Nabíjecí pouzdro AirPods nabízí dalších 24 hodin poslechu a dokonce ani jeho nabíjení není nikterak pomalé. Na 100 % se dostanete zhruba za hodinu. Na základě průzkumu jsme došli k závěru, že nabíjení AirPods a Beats je zhruba stejně rychlé.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.