imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

iphone

Jak filtrovat příchozí zprávy na iPhonu


Aplikace Message umožňuje filtrovat iMessages zprávy od neznámých čísel. V článku vám ukážeme, jak tuto možnost nastavit.

iMessage umožňuje spoustu nastavení, které vám mohou zpříjemnit život. Jedním z nich je filtrování zpráv od neznámých čísel a iCloud účtů do samostatné záložky.

iphone

Při aktivování této funkce se navíc nefiltrují zprávy od čísel zasílajících aktivační kódy a další důležité zprávy. Funkce jinak funguje stejně jako Messenger: zprávy od neznámých odesilatelů musíte nejdříve přijmout.

Pro aktivaci filtru jděte do Nastavení a sjeďte dolů do zpráv. Na konci seznamu uvidíte možnost Filtrovat neznámé uživatele, tu povolte. Po aktivování se vytvoří ve zprávách další záložka pro neznámé odesilatele.

 

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.