imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

apple watch

Jak na Apple Watch vytvořit hlasovou zprávu


Jednou z nejlepších funkcí Apple Watch je možnost díky zabudovanému mikrofonu nahrávat hlasové zprávy. V článku vám pro tuto možnost ukážeme nejlepší aplikaci.

V dnešní době už nejsou hlasové zprávy tak oblíbené, stále se ale najdou situace, kdy se vám diktafon na zápěstí může hodit.

apple watch

My pro záznam zvuku používáme aplikaci Just Press Record, díky které můžete vytvořit hlasovou zprávu jediným tapnutím. Stáhnout ji lze z iOS App Storu a automaticky se nahraje i na vaše Apple Watch.

Just Press Record pro svou funkčnost nevyžaduje iPhone a stačí mít při sobě pouze hodinky. Synchronizace proběhne při první vhodné příležitosti. Vězte, že Apple Watch dokáží zaznamenat zvuk s překvapivou čistotou.

Stáhněte si Just Presss Record iOS App Storu (129 Kč)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.