imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

apple watch

Jak na Apple Watch zobrazit naposledy otevřenou aplikaci


Standardně zobrazují vaše hodinky po probuzení plochu Watch Face. Tato možnost se dá ovšem snadno nastavit, aby hodinky zobrazovaly naposledy otevřenou aplikaci.

Apple Watch dokáží při probuzení zobrazit kromě Watch Face také poslední otevřenou aplikaci. To se vám může hodit při cvičení nebo navigaci. Pojďme se podívat, jak toto zobrazení změnit.

apple watch

Nastavení naleznete přímo ve svých hodinkách. Stiskněte digitální korunku, v menu vyhledejte nastavení a v něm možnost General. V záložce vyhledejte Wake Screen. Zde si můžete nastavit probuzení hodinek při zvednutí ruky a také zobrazení naposledy otevřené aplikace.

Hodinky nastaví délku trvání zobrazování poslední aplikace standardně na 2 minuty, lze ji ale nastavit až na několik hodin nebo neomezeně, či ji úplně vypnout. V takovém případě budete muset danou aplikaci po probuzení hodinek vždy nejprve otevřít.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.