imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

iphone vyzvánění

Jak na iPhonu nastavit různé vyzvánění pro různé kontakty


Na svém iPhonu si můžete nastavit různou vyzváněcí melodii pro hovor i zprávu pro rozdílné kontakty. Není to nic složitého.

Jiné vyzvánění pro různé kontakty se vám může hodit hned v několika případech. Například chcete ihned vědět, zda vám volá drahá polovička, nebo šéf z práce, abyste věděli, zda máte telefon zvednout, či nikoliv (za důsledky takového jednání neneseme zodpovědnost).

iphone vyzvánění

Pro přidání specifického vyzvánění nebo upozornění tapněte nejdříve na ikonu telefonu. V Kontaktech zvolte požadované jméno a tapněte na Upravit v pravém horním rohu. Zde můžete ke kontaktu přiřadit adresu, e-mail atp. Níže v sekci Vyzvánění a Zvuk SMS můžete k danému kontaktu přidat specifické vyzvánění.

Nastavit můžete také specifické vibrace a Případ nouze, díky kterému bude telefon u tohoto kontaktu vyzvánět a vibrovat i v módu nerušit. Jestliže se vám dostupné vyzváněcí melodie nelíbí, můžete si samozřejmě dokoupit další. Nebo si můžete jako vyzvánění nastavit jakoukoliv písničku.

iphone vyzvánění

Vyzváněcí melodie se bohužel nedají nastavit pro celou skupinovou konverzaci iMessage, nicméně si můžete nastavit tu stejnou melodii pro všechny kontakty ve skupině a výsledek bude naprosto stejný.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.