imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

iphone

Jak na iPhonu zapnout titulky


Potřebujete z nějakého důvodu sledovat video s titulky, ale nevíte, jak na to? Ukážeme vám, jak je aktivovat v nativním přehrávači.

Velká řada uživatelů brouzdá na svém telefonu po Facebooku se ztlumeným zvukem a videa sledují s titulky podobně jako na YouTube. Níže se dozvíme, jak titulky aktivovat a deaktivovat v nativním přehrávači.

iphone titulky

Platformy zaměřené na video nabízí titulky v několika jazycích. Tvůrci je mohou přiložit v souboru .srt pro všechny zájemce.

Tyto soubory povolíte v nastavení iOS. Otevřete Nastavení > Obecné > Zpřístupnění > Titulky a skryté titulky. V tomto menu povolte možnost Skryté titulky + neslyšící a zvolte si styl zobrazení. Nastavení je určeno pro nativní přehrávač iOS a neovlivní nastavení YouTube aplikace s vlastním přehrávačem.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.