imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

iphone

Jak na navigaci mezi záložkami v Safari na iPhonu a iPadu


Ztrácíte se mezi hromadou otevřených záložek v Safari? Přinášíme rychlý tip pro začátečníky, který vám pomůže se mezi nimi snadno a rychle navigovat.

Navigace mezi hromadou záložek v Safari nemusí být vždy úplně jednoduchá. Vzhledem k tomu, že záložky ani není třeba zavírat, jelikož při nedostatku paměti iOS jednoduše obsah stránky vymaže a nahraje ho po opětovném přepnutí na stránku, jich můžete mít otevřených úplně klidně několik desítek.

safari

Stejně jako na Macu jsou na iPadu a větších iPhonech otevřené záložky vyobrazené pod adresním řádkem. Na displej se ovšem nemusí vlézt všechny. Navigovat mezi nimi můžete nicméně jednoduchým přejetím prstem zleva doprava a naopak.

Pokud v prohlížeči záložky nemáte, musíte funkci nejprve povolit. V nastavení najeďte do menu Safari a tuto možnost aktivujte.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.