imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Jak nastavit AirPods na Macu


Většina lidí používá sluchátka AirPods s iPhonem, nicméně bychom neměli zapomínat ani na ty uživatele, kteří je využívají se svým Macem. V článku si ukážeme, jak na Macu sluchátka nastavit.

AirPods jsou bez pochyb velice chytré zařízení. Dokáží detekovat, zda je máte zrovna v uších, obě sluchátka mají zabudovaný mikrofon a můžete je tak využívat i pro volání, a dvojitým poklepáním na ně můžete aktivovat různé funkce. A nejkrásnější na tom je, že si lze tyto funkce upravit k obrazu svému.

Nastavení naleznete následovně:

  • otevřete Systémové nastavení,
  • vstupte do menu Bluetooth,
  • ujistěte se, že máte AirPods spárovány se svým Macem,
  • v seznamu připojených zařízení klikněte vedle AirPods na „Možnosti“.

Zde si můžete nastavit reakce na pravé a levé poklepání, aktivovat automatickou detekci nasazení a zvolit, který ze dvou mikrofonu bude využíván.

Zdroj: 9to5Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.