imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

apple watch

Jak nastavit zobrazení menu v Apple Watch


Tovární zobrazení menu v Apple Watch může být pro některé uživatele trochu matoucí. Naštěstí lze přepnout na klasický seznam.

Apple představil v Apple Watch úplně nový pohled na seznam aplikací. Na první pohled se může zdát naprosto nepřehledný, ovšem dá se na něj velmi snadno zvyknout. Pokud ale přeci jen preferujete klasické zobrazení se zobrazeným názvem aplikací, můžete si ho snadno přepnout v nastavení.

apple watch

Způsob zobrazení aplikací lze nastavit přímo na hodinkách.

  1. Stiskněte digitální korunku.
  2. Podržte prst na displeji (Force Touch).
  3. Zvolte List View.

Na druhou stranu může být navigace mezi aplikacemi s tímto zobrazením o něco složitější a navíc si lze v zobrazení Grid aplikace libovolně uspořádat v aplikaci Watch na iPhonu.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.