imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

imessage nálepka

Jak odstranit nálepky z iMessage


Z App Storu si můžete pro iMessage stáhnout řadu rozšiřujících aplikací a nálepky. Nálepky lze posílat jako individuální zprávy a reakce. Pojďme se podívat, jak vůbec fungují a jak se jich případně zbavit.

My nálepky v podstatě vůbec nepoužíváme. Na druhou stranu jsme narazili na jednu krásnou sadu pod názvem Corgimoji, kterou jsme si prostě museli koupit. Jde asi o nejlépe utracených 59 korun v App Storu.

imessage nálepka

V iMessage můžete posílat nálepky dvěma možnými způsoby. Ta první funguje jako jakákoliv jiná zpráva: zvolte požadovanou nálepku a pošlete ji. Druhým způsobem je možnost doslova házet nálepky na již poslané nebo obdržené zprávy jako reakci na ně.

Jediným problémem je, že v takovém případě mohou zakrývat část, nebo dokonce celou zprávu. Připomíná nám to dobu MSN, kdy všichni používali přehršel smajlíků a některé zprávy kvůli nim nebylo skoro možné ani přečíst. Nálepky lze naštěstí z každé konverzace odstranit.

imessage nálepka

Stačí na nálepce podržet prst. Kromě reakčního panelu se na spodní straně otevře menu. V něm zvolte Sticker Details. V novém okně budou vyobrazeny informace o odesílateli, datu odeslání a sadě. Přejetím zprava doleva budete moci nechtěnou nálepku smazat.

Tip: Reakce odeslané do zpráv lze odstranit tapnutím na zprávu a následně na reakci.

Stáhnout Corgimoji z App Storu (iPhone, iPad – 59 Kč)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.