imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

apple pencil

Jak okamžitě vytvořit poznámku s Apple Pencil


Apple Pencil umí na iPadu vytvářet okamžité poznámky. Díky tomu se dostanete do aplikace Notes rychle i z uzamknutého displeje. Pojďme se podívat, jak tuto funkci aktivovat.

Tablet iPad Pro není jediným zařízením, který podporuje Apple Pencil. S Apple Pencil můžete kouzlit i na pár týdnů novém iPadu 2018. Ne tak drahá varianta iPadu a Apple Pencil tvoří vynikající příležitost vlastnit skicák, pracovní stanici a poznámkový blok v jednom. V kapse a v digitální formě.

ipad

Apple Pencil lze použít k celé řadě funkcí. Jednou z nich je aplikace Notes, která je nyní dostupná přímo i ze zamknutého zařízení.

Pokud na Lock screen tapnete Apple Pencil, systém automaticky otevře aplikaci Notes. Nejdříve ale musíte funkci povolit. Jděte do nastavení a menu Notes. V části Apple Pencil naleznete možnost Access Notes from the Lock Screen. Zde si můžete zvolit mezi akcemi jako vytvořit novou poznámku nebo se vrátit k poslední poznámce.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.