imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

apple pencil

Jak používat při kreslení na iPadu šablony


Apple Pencil má hromadu různých využití. Díky šablonám můžete začít na iPadu kreslit, i pokud nejste zrovna talent.

Apple Pencil nyní podporují levnější iPady a dostane se k ní širší základna uživatelů. Před pár týdny jsme si k tabletu pořídili Apple Pencil i my a hned jsme se přesvědčili, že kreslení není naše silná stránka. To ale ještě neznamená, že se nemůžeme trochu pobavit a zkusit něco vytvořit.

apple pencil šablona

Stačí pro své výtvory použít nějaké šablony. Vyhledejte požadovaný obrázek, vytiskněte ho na tenčí kus papíru, na tabletu otevřete kreslící aplikaci, papír následně přiložte na displej a obkreslujte linie obrázku.

Kreslení bude pocitově přirozenější, jelikož nebudete jezdit po povrchu iPadu, ale po opravdovém papíru. Časem z vás možná uznávaný umělec nakonec přeci jen bude.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!