imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Jak povolit mono zvuk pro AirPods


Nebo pro jakákoliv jiná sluchátka. K čemu je to dobré? Například když chcete přes sluchátka poslouchat ve dvou, ale nechcete přijít o žádné zvuky ani slova.

Uživatelé se většinou při poslouchání hudby nebo sledování filmu na svém telefonu příliš nestarají o to, zda zařízení hraje stereo, nebo mono. Většina zdrojů totiž využívá mono zvuk. Najdou se ale i takové, které využívají každé sluchátko zvlášť.

Pokud ale půjčíte jedno sluchátko někomu jinému, můžete přijít o poměrně důležitou část. Následující nastavení vám umožní slyšet vše v obou sluchátkách.

iOS

  • Otevřete Settings.
  • Vstupte do General > Accessibility a vyhledejte sekci Hearing.
  • Zde povolte Mono Audio.

macOS

  • Otevřete System Preferences
  • V nastavení Accessibility vyhledejte sekci Hearing.
  • Povolte Play stereo audio as mono.

Poznámka: Pokud posloucháte pouze z jednoho sluchátka AirPods a druhé vložíte do nabíječky AirPods, sluchátka jsou natolik chytrá, že budou hrát oba kanály v aktivním sluchátku automaticky.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!