imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

apple tv

Jak přepínat mezi účty na Apple TV


Apple TV většinou na rozdíl od iPhonu nebo iPadu nepoužívá pouze jedna osoba. Z toho důvodu se vám může hodit často přepínat mezi různými účty. Pojďme se podívat, kde tuto možnost naleznete.

Apple TV, stejně jako všechny ostatní produkty Applu, lze najednou používat pouze s jedním Apple ID. Podpora více uživatel pro jedno zařízení není dostupná, pořád ale můžete k obsahu přistupovat pomocí funkce rodinného sdílení nebo se v nastavení přepnout na jiný účet.

apple tv

Problém s účty na Apple TV se dá rozdělit na tři části. Zaprvé filmy a hudba zakoupená v iTunes, aplikace stažené z App Storu a Apple Music jsou vše dostupné přes jeden účet. Zadruhé funguje jiný účet pro iCloud fotky. A zatřetí tu máme ještě Game Center.

Pro přepnutí na jiný účet jděte z domovské obrazovky do nastavení, poté do menu „Účty“. Zde si můžete zvolit mezi účty iCloud, iTunes a App Store, a Game Center. Obsah lze snadno sdílet přes rodinné sdílení i při přepínání mezi různými účty.

apple tv

Každý účet vyžaduje své heslo a nemůže se tak stát, že se jakýkoliv člen dostane k nesdílenému obsahu pouhým přepnutím na jiný účet.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.