imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

apple watch

Jak přidat přednastavené odpovědi na Apple Watch


Apple Watch nabízí několik možností, jak reagovat na zprávu. Jednou z nich je zvolit předem nastavenou odpověď. Pojďme se podívat na to, jak tyto zprávy editovat a přidávat nové.

Apple Watch jsou zřejmě nejlepšími sportovními hodinkami, které se navíc postarají o vaše zdraví. Mezi jednu z jejich nejoblíbenějších funkcí patří možnost komunikace. Například můžete nadiktovat zprávu, když jedete v autě, když se sprchujete nebo prostě kdykoliv, kdy nemáte po ruce svůj iPhone. Diktování je navíc rychlé, přesné a okamžitě přemění vaši mluvenou zprávu na psanou.

Ne vždy ovšem můžete ke svým hodinkám mluvit. Uprostřed rušné ulice nebo v autobuse je dost hluku a tak by to ani nemělo smysl. Naštěstí nabízí Apple Watch další možnosti.

apple watch

Hodinky umí navrhnout vhodnou psanou odpověď. Problémem může být, když se se svou polovičkou a přáteli bavíte úplně jinak než s šéfem. Použitím továrně nastavených zpráv by se mohlo zdát, že to nejste vy nebo zníte jako robot. Naštěstí si můžete vytvořit odpovědi přesně dle vašeho gusta.

  1. Otevřete na iPhonu aplikaci Watch.
  2. Sjeďte dolů do menu Messages.
  3. Tapněte na Default replies.
  4. Naspod seznamu tapněte na Add reply…

Zde si můžete připravit jakoukoliv odpověď. Ty stávající můžete libovolně upravovat a nepřijdete ani o své milované emojis.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.