imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

notes

Jak připnout poznámky v aplikaci Notes


Aplikace Notes je skvělým pomocníkem pro zapisování poznámek. V iOS 11 se aplikace dočkala hromady nových a užitečných funkcí. Většinu z nich dobře znáte, jedna ale až dosud naší pozornosti unikala. Pojďme se podívat, jak ty nejdůležitější poznámky připnout.

Nativní aplikace pro psaní poznámek právem naprosto splňuje požadavky většiny uživatelů pro značení nákupu, ukládání obrázků a odkazů a zachycování myšlenek.

notes

S příchodem iOS 11 došlo ovšem k několika změnám, zejména pak pro uživatele iPadu Pro. Zmíněná funkce není sice nic převratného, rozhodně se vám ale může hodit. Své poznámky si můžete zvýraznit připnutím následovně:

  1. Otevřete aplikaci Notes.
  2. Vytvořte novou poznámku.
  3. V seznamu poznámek přejeďte po požadované poznámce doprava.
  4. Tapnutím na ikonu připínáčku připněte.

Tímto posunete poznámku nahoru. Pro odepnutí poznámky postupujte stejně.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.