imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

apple watch budík

Jak proměnit Apple Watch na budík


Víte, že s Nightstand módem na Apple Watch už nebudete potřebovat budík? Pojďme se podívat, jak ho aktivovat.

Nightstand mód byl představen již v watchOS 2 a je jen důkazem univerzálnosti těchto hodinek. Spousta lidí budíky nesnáší, protože je jejich světlo ruší při spánku a zvuk budíku může být až moc agresivní.

apple watch budík

Apple pro své uživatele vytvořil opravdu chytré řešení, díky kterému již žádný budík potřebovat nebudete. Nightstand mód je standardně aktivovaný a můžete ho tak používat hned po vybalení hodinek. Když uleháte do postele, stačí hodinky připojit k nabíječce a položit na stranu. Apple Watch se rázem promění na budík.

Displej samozřejmě nebude svítit celou noc. Pro rozsvícení se ho stačí dotknout nebo stisknout jakékoliv tlačítko. Pro ještě pohodlnější použití je k dispozici různé příslušenství jako magnetický dobíjecí dok.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.