imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Jak resetovat AirPods


Pravděpodobně to nebudete potřebovat příliš často, ale pokud náhodou ano, už budete vědět, jak na to.

Přestože se to nestalo přímo nám, AirPods podle slov uživatelů občas dělají psí kusy. Zatímco u počítače v podobném případě pomůže třeba restart, u AirPods to není tak snadné. Je tu však možnost sluchátka resetovat.

Abyste tak učinili, postupujte následovně:

  • Nabijte sluchátka a pouzdro.
  • Najděte jediné tlačítko na zadní straně pouzdra. Může to být trochu složitější, než si myslíte – tlačítko totiž nevystupuje a má úplně totožnou barvu se zbytkem šasi.
  • Otevřete pouzdro a držte tlačítko několik vteřin. Jestliže jste vše udělali správně, začne bílá LED dioda blikat.

To je vše. Zvládli jste resetovat svá sluchátka, od teď už si nepamatuje zařízení propojená k vašemu účtu na iCloudu. Metoda se hodí třeba ve chvíli, kdy chcete sluchátka prodat nebo je darovat někomu dalšímu.

Zdroj: 9to5Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.