imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

iphone fotografie

Jak se ihned dostat k naposledy pořízeným fotografiím


Mobilní operační systém Applu ukrývá několik funkcí, které umožňují navigaci v telefonu rychlostí světla. Zde je jedna z nich.

Dosáhl počet vašich fotografií nezměrného čísla? Správa takového množství není žádná sranda. Před nějakým časem jsme vám ukázali, jak snadno označit několik fotografií zaráz. Nyní si ukážeme, jak se okamžitě dostat na začátek alba.

Možná jste si všimli, že tapnutím na horní stranu v aplikaci vás přenese úplně nahoru. To stejné pak funguje v Safari a fotografiích. Nicméně abyste se dostali k těm nejnovějším fotografiím, musíte poměrně dlouho skrolovat. Naštěstí existuje gesto, které vám v tomto případě ušetří čas i námahu.

iphone

Nezáleží na tom, zda používáte záložku Fotoaparát, nebo Alba, dvojité tapnutí na ikonu záložky vás posune naspod seznamu. Tapnutí na vrchní stranu vás pak opět přenese úplně nahoru.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.