imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

iphone

Jak si přizpůsobit Reader View


Díky funkci Reader View v Safari můžete na iPhonu a iPadu číst články na internetu přizpůsobené pro menší displeje. Zobrazení si lze navíc nastavit k obrazu svému.

My používáme Reader View i přesto, že je většina stránek optimalizována pro mobilní telefony. Rádi si totiž přizpůsobujeme velikost fontu, barvu pozadí atd. Čtení článků je tak daleko příjemnější. Pokud jste ve světě iPhonů noví, k funkci Reader View se dostanete následovně:

  1. Otevřete Safari.
  2. Otevřete jakýkoliv článek.
  3. V levém horním rohu tapněte na ikonu Reader View.
iphone

Po aktivování funkce můžete upravit zobrazení v pravém horním rohu. Nastavit si můžete bílé písmo na černém pozadí nebo velikost písma. Po nastavení budou všechny články zobrazeny přesně tak, jak chcete.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.