imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

imessage

Jak skrýt aplikace z iMessage


Už vás nebaví hromada vyskakujících aplikací v iMessage? Ukážeme vám, jak se jich jednoduše zbavit.

Oblíbená služba iMessage se v posledních letech změnila k nepoznání. Jednou z největších inovací je „App Store pro iMessage“ a jeho aplikace, které můžete používat uvnitř iMessage. Aplikací je celá řada a mezi nejoblíbenější patří nálepky, YouTube, Google a Spotify.

imessage

Kromě aplikací z App Storu pro iMessage se vám v iMessage vyobrazují také různá rozšíření aplikací zakoupených v klasickém iOS App Storu. Pokud vás obtěžují, můžete je smazat velmi snadno. V nastavení a aplikacích byste sice hledali marně, na druhou stranu vše potřebné naleznete přímo v iMessage:

  1. Otevřete iMessage.
  2. Otevřete panel aplikací.
  3. Tapněte na ikonu se třemi tečkami.
  4. Odznačte nepotřebné aplikace.

Takto si můžete nechat zobrazovat jen nejčastěji používané funkce a ty zbytečné schovat. Počet zobrazených aplikací v panelu ovlivňuje také jejich velikost.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.