imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Jak v iOS nastavit hlavní e-mailový účet


Pokud na svém zařízení používáte více e-mailových účtů, ale jeden z nich používáte častěji, následující řešení vám usnadní život.

Spoustu uživatelů nepotřebuje dodatečné funkce e-mailových aplikací třetích stran a vystačí si s nativní aplikací Mail. Je jednoduchá, čistá a snadno se používá. Níže vám ukážeme jeden tip pro všechny, kdo mají více e-mailových účtů, ale jeden z nich používají jako „hlavní“.

Pojmem hlavní myslíme ten, který používáte nejčastěji pro odesílání a přijímání pošty. V aplikaci Mail můžete nastavit hlavní účet, který bude automaticky nastaven jako odesílatel při psaní nového e-mailu.

Hlavní účet nastavíte následovně:

  • Otevřete Settings.
  • Sjeďte dolů do menu Mail.
  • Na konci vyhledejte Default Account.
  • Zde zvolte požadovaný účet.
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.