imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Jak v iOS přesouvat více aplikací zaráz


Máte hromadu aplikací, které si chcete roztřídit do adresářů, ale je to moc složité? Není, akorát možná neznáte ten správný trik. Zatím!

Pořádek se počítá, to platí i pro domovskou obrazovku iOS. Nicméně systém vkládá na obrazovku každou jednotlivou aplikaci samostatně, a některé se v jejich záplavě mohou snadno ztratit.

Nabízí se jejich uspořádání do složek, což ale pro někoho může představovat problém, pokud nezná dostatečně jednoduché řešení. Dlouhé podržení na každou z aplikací a jejich následné přetažení přes několik stránek není úplně nejpohodlnější operace. Naštěstí existuje promyšlenější řešení.

Přesouvání několika aplikací zaráz v iOS je naprosto snadné:

  • podržte prst na ikoně, dokud nezačne vibrovat,
  • držte na ní prst a přetáhněte ji z jejího původního místa jinam,
  • neustále na ní držte prst a začněte druhým prstem označovat další aplikace, můžete je tak přesouvat pohromadě,
  • všechny aplikace můžete přesunout na jinou stránku nebo je vložit do adresáře.

Snadné, efektivní a bezbolestné řešení!

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.