imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

apple watch

Jak vyčistit korunku na Apple Watch?


Umýt své Apple Watch není žádný problém, jelikož jsou voděodolné. Co ale dělat s korunkou?

Apple pro své hodinky vytvořil precizní ovládací prvek, díky kterému se lze velmi snadno pohybovat mezi menu a skrolovat. Ovšem stejně jako konektory a další menší sloty iPhonu potřebuje digitální korunka jednou začas vyčistit. Mezi pouzdro a korunku se mohou dostat nečistoty a prach, naštěstí je lze vyčistit velmi snadno.

apple watch

Možná se vám to nebude zdát jako to nejlepší řešení, ale nejbezpečnější způsob, jakým své Apple Watch vyčistit, je propláchnutí. Samozřejmě byste je hned neměli strkat do pračky, postačí tekoucí voda. Pokud chcete své hodinky pečlivě umýt, sundejte řemínek a postupujte následovně:

  1. Vypněte hodinky.
  2. Pusťte vlažnou vodu (pod 35°C).
  3. Podržte hodinky pod tekoucí vodou korunkou dolů po dobu 10-15 sekund.
  4. Skrolujte a stiskněte korunku pod tekoucí vodou.
  5. Osušte pomocí suchého ručníku.

Při čištění nepoužívejte mýdlo ani žádné jiné chemikálie. I když by nedošlo ke zničení samotných hodinek, chemikálie se mohou dostat pod pouzdro a způsobit nechtěné problémy.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.