imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Jak vypnout nepříjemné vyzvánění na Macu nebo iPadu


Je krásné, že můžeme přijímat hovory na Macu nebo iPadu. Ve skutečnosti vás otravné vyzvánění brzo přestane bavit. Jeden by řekl, že takto inteligentní systém dokáže rozpoznat, zda jsou všechna zařízení v jedné místnosti a nechá vyzvánět pouze telefon.

Dokud Apple nevydá aktualizaci, která by celý problém vyřešila, máme pro vás návod, jak si službu deaktivovat sám.

facetime

Začneme s Macem. Zapněte aplikaci FaceTime. Nyní stiskněte Cmd + , (čárku) nebo vyberte Předvolby v menu FaceTime. V nastavení jednoduše zrušíte pole “Mobilní hovory na iPhonu” a je to!

 

facetime2

 

 

Na iPadu to není o moc složitější. Stačí otevřít nastavení a přejít do předvoleb pro aplikace. Zde najdete i FaceTime. Už jen vypnout “Mobilní hovory na iPhonu”  a příchozí telefonáty vás nebudou nikdy víc otravovat.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.