imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

apple watch

Jak vypnout notifikace na Apple Watch


Apple Watch umí zobrazovat upozornění aplikací nainstalovaných na iPhonu. Většina uživatelů ovšem nepotřebuje všechny notifikace, pojďme se tedy podívat, jak ty nechtěné vypnout.

Systém watchOS umožňuje vytvářet iOS aplikace ve verzi pro Apple Watch. Vývojáři tak mohou upravit své hlavní aplikace pro optimalizovaný chod na chytrých hodinkách.

apple watch

Takové aplikace vám samozřejmě budou posílat různé notifikace, stejně jako aplikace na iPhonu. Tyto notifikace se ovšem mohou mísit s notifikacemi od iPhone aplikací.

Možná chcete vidět úplně všechna upozornění, většinou to ale není vůbec nutné. Upozornění na nový e-mail se zajisté hodí, ovšem být neustále upozorňován na všelijaké novinky na YouTube může být po chvíli otravné.

notifikace

Naštěstí lze notifikace vypnout. Ovšem pozor, tuto možnost naleznete v sekci Notifications a ne v samotných aplikacích.

  1. Otevřete aplikaci Watch na svém iPhonu.
  2. Otevřete menu Notifications.
  3. Deaktivujte nechtěné notifikace.

Pokud chcete deaktivovat notifikace aplikace, která není v seznamu uvedena, je možné, že jsou notifikace dané aplikace vypnuté již v telefonu. Nejdříve je tedy v telefonu povolte a až poté je vypněte na hodinkách.

notifikace
  1. Vstupte do Settings.
  2. Sjeďte dolů a vstupte do Notifications.
  3. Vyhledejte danou aplikaci.
  4. Povolte notifikace.

Nyní budou vaše Apple Watch notifikace dané aplikace přijímat a vy je budete moci deaktivovat přímo na hodinkách.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.